Parkiet jako produkt naturalny daje nam poczucie obcowania z naturą. Towarzyszy nam od wieków i przez cały czas zachwyca nas swoim naturalnym pięknem. Parkiet żyje razem z nami i naszym domem, oddaje nam ciepło, oddycha i jest niepowtarzalny w swoim kolorze, kształcie i wyglądzie.Tworzy przyjazny i ciepły mikroklimat, nadaje pomieszczeniu szlachetny i elegancki wygląd.

Parkiet dębowy – podłoga idealna

W ich kolorze oczami wyobraźni, odnajdziecie Państwo soczystą zieleń Borneo, biel plantacji kauczukowej Sumatry i rudy odcień kopca termitów z Wybrzeża Kości Słoniowej. W ich zapachu odnajdziecie smak migdałów, goździków, kardamonu i szafranu.

Starając się wyjść naprzeciw oczekiwaniom klientów, oferujemy Państwu bogatą kolorystycznie ofertę parkietów zarówno egzotycznych, jak i europejskich.
Znajdą Państwo zarówno gatunki azjatyckie, afrykańskie i południowoamerykańskie, jak również gatunki europejskie oraz podłogi antyczne. Gatunki te różnią się od siebie zarówno barwą, usłojeniem, jak i właściwościami.

Dzięki tym różnicom mogą Państwo dowolnie zaaranżować każde pomieszczenie, od salonu i sypialni poprzez łazienkę i kuchnię do gabinetu, biura lub innego dowolnego lokalu użytkowego. Poza walorami estetycznymi parkiety charakteryzują się wysoką twardością, wytrzymałością, łatwością utrzymania czystości oraz możliwością wielokrotnego odnawiania.

Do każdego rodzaju podłóg dobieramy materiały chemiczne najwyższej jakości, ściśle dopasowane do danego gatunku drewna.Aby zagwarantować doskonałą jakość realizacji zatrudniamy wyłącznie wykwalifikowanych i doświadczonych parkieciarzy.

Oferujemy Państwu również wysokiej jakości drewno (tarcicę) egzotyczne pochodzące z Afryki, obu Ameryk, Azji, o pięknym naturalnym rysunku słoi w różnych odcieniach kolorów, znakomitych parametrach technologicznych, które posiada nieskończone możliwości zastosowań w budownictwie, szkutnictwie, meblarstwie, wielkim przemyśle itp.