Od kilku lat nasza firma wykonuje powierzchnie tarasów z drewna egzotycznego, które cieszą się coraz większą popularnością i uznaniem coraz to szerszej grupy ludzi. Tarasy z drewna egzotycznego cechuje przede wszystkim wysoka wytrzymałość, odporność na działanie wilgoci i korozję biologiczną.

Tarasy drewniane – piękno natury

Taras drewniany to doskonałe i stylowe rozwiązanie dla każdego ogrodu, domu czy też mieszkania bez względu na jego aranżację. Naturalny charakter ciężkich gatunków drewna egzotycznego pozwala na wieloletnią eksploatację w najtrudniejszych warunkach atmosferycznych bez konieczności impregnacji środkami chemicznymi. Ścisła struktura drewna daje piękną gładką powierzchnię odporną na destrukcyjne działanie szkodników i warunków atmosferycznych.

Najpopularniejsze gatunki drewna tarasowego:

Budowa tarasów z drewna pozwala na urządzenie specjalnej przestrzeni, która połaczy dom oraz ogród w funkcjonalny sposób. Wszędzie na zewnątrz, gdzie wymagane są naturalne materiały o bardzo wysokiej trwałości proponujemy niezastąpione gatunki drewna takie jak:

  • Bangkirai
  • Cumaru
  • Lapacho / Ipe
  • Masaranduba
  • Modrzew
  • Tatajuba

Tarasy drewniane z drzewa egzotycznego w okresie największego nasłonecznienia nagrzewają się stosunkowo wolno, dzięki czemu bez problemu można po nich chodzić na bosaka. To właśnie wszystkie te właściwości sprawiają, że drewno egzotyczne jest doskonałym materiałem na wykonanie przydomowego tarasu.  Taras drewniany wykonany z drewna egzotycznego to inwestycja na lata. Nasze produkty są prestiżowym materiałem dla projektantów i wykonawców, stosowanym w architekturze ogrodowej, parkowej i elewacjach zewnętrznych. W naszej ofercie znajdziecie Państwo elementy do budowy tarasów, altan, ścieżek, ogrodzeń i elewacji. Nasze drewno doskonale spisuje się w pobliżu wody, służąc jako obrzeża basenów i oczek wodnych. Tarasy drewniane wykonujemy na terenie Krakowa i okolic. Wszystkich miłośników drewna zapraszamy do skorzystania z naszej kompleksowej oferty montażu tarasów drewnianych z drewna egzotycznego.